Kabelovka nabídnou VoIP telefonování
12.12.2005   Autor: admin

Podle infomací co jsem zjistil tak společnost Karneval chce na začátku příštího roku zpustit internetové telefonování. Tato služba má bít ale zahrnuta ve službě Triple Play, která budete zahrnovat internet, digitální televizi a i VoIP telefonování. Zatím bohužel nevíme ceny ale znám pouze informaci že volání v síti Karneval bude zdrma, takže budete moci ze sousedy, co vás například vytopili zavolat zadara :)

0 komentářů shlédnuto 1133x
 • Currently 0/5 Stars.
Microsoft bude plnohodnotně konkurovat Skypu
12.12.2005   Autor: admin

Nová verze programu MSN Messenger pod označením Windows Live Messenger 8 bude již podporovat volání nejem mezi počítači, ale také volání do pevných a mobilních sítí. Tento update Microsoft naznačil když koupil letos v srpnu firmu Teleo. Poté tedy vznikne konkurence schpná služba programu Skype.

0 komentářů shlédnuto 1300x
 • Currently 0/5 Stars.
Nová diskuze o internetové telefonii: Google VoIP czech
19.11.2005   Autor: admin

obrazekAhoj, protože vím jak důležitý je pro všechny výběr VoIP operátora, jaý telefon koupit a jak ho nastavit. Nebo třeba jestli je dobré používat IP telefon nebo je IM program se sluchátky s mikrofonem a dalších otázek se jistě najde. Vytvořil jsem na googlu tzv. skupinu, která bude jen zaměřena na VoIP. Tam se budete moci zeptat jejenom mě, ale i ostatních lidí.

0 komentářů shlédnuto 715x
 • Currently 0/5 Stars.
Skype WiFi mobil je tu!
15.11.2005   Autor: admin

Tchajwanská Společnost Accton Technology, výrobce komunikačních a síťových prvků, představila minulý týden nový produkt s označením WM1185-T oficiální název by pak měl být SKYPHONE. Tento telefon je klasický WiFi telefon s přímo podporou služby Skype.

0 komentářů shlédnuto 999x
 • Currently 0/5 Stars.
Upravte si Google talk !
11.05.2005   Autor: admin

Google talkPokud používate Google takl, podívejte se na zajímavou stranku Customize Talk, kde naleznete mnoho návod jak upravit tento prográmek na volání přes internet. Například si můžete přesskinovat váš Gtalk, nebo pomocí bannerů podpořit rozvoj této aplikace.

0 komentářů shlédnuto 1665x
 • Currently 0/5 Stars.
Jak nastavit IP telefon.
11.02.2005   Autor: admin

Tuto otázku si pokládají asi všichni co si koupí VoIP telefon s nějakou službou. Na toto téma ředaktoři serveru Živě.cz napsali článek, kde popisují jak nastavit IP telefon se službou Volný TelefoNet.

0 komentářů shlédnuto 1937x
 • Currently 0/5 Stars.
FAYN změna přichází
30.10.2005   Autor: admin

Fayn V minulém týdnu se na internetu objevili informace o změně majitele VoIP operátora FAYN, který již od roku 2002 nabízel internetové telefonování. Novým majitelem se stal spolumajitel vydavatelství Computer press, a.s pan Hlavenka. V době kdy přišel Fayn na český trh jen málo lidí mohlo kteří o internetové telefonii vědělo. V tu dobu také fungoval poze protokol H323 a nynější oblíbený protokoli SIP byl pouze v plenkách.

0 komentářů shlédnuto 2046x
 • Currently 0/5 Stars.
Trojský kůň se tváří jako aktualizace programu Skype
18.10.2005   Autor: admin

Dejte si pozor na nového trojského koně. Včera na něj upozornila společnost MessageLabs a jedná se o variaci IRCbota. Tváří se jako aktualizace populárního VoIP programu Skype. Po spuštění zobrazí chybové hlášení o tom, že se nepodařilo Skype aktualizovat, mezitím zablokuje přístup k bezpečnostním updatům a tradičně si vytvoří zadní vrátka do vašeho počítače.

0 komentářů shlédnuto 1416x
 • Currently 0/5 Stars.
IP Telephony Workshop – vše o IP telefonii
18.10.2005   Autor: admin

Téměř všechny významné společnosti v oboru IP telefonie se představí na druhém ročníku konference a výstavy IP Telephony Workshop. IPTW je největší odborná akce v ČR zaměřená na IP telefonii a pokrývá komplexní nabídku produktů a služeb v oblasti internetové telefonie. Letošní ročník se uskuteční 22. a 23. listopadu 2005 v hotelu Olympik v Praze.

0 komentářů shlédnuto 2629x
 • Currently 0/5 Stars.
Ha-loo má nové služby a kodek Speex
13.10.2005   Autor: admin

Produkt ha-loo spolecnosti ha-vel internet s.r.o. opetovne rozsiruje svou funkcionalitu! Po uspesnem zavedeni testovacich uctu s prodlouzenou dobou testovani na jednu hodinu (vice informaci na https://ha-loo.ha-vel.cz/test.php) maji potencionalni uzivatele moznost otestovat kvalitu linky take pomoci specialni utility „voiptest“, ktera otestuje pripojeni k Internetu vuci nejcasteji pouzivanym kodekum a doporuci, ktere kodeky pro telefonovani pres ha-loo pouzit (utilita je ke stazeni na www strankach https://ha-loo.ha-vel.cz).

0 komentářů shlédnuto 1996x
 • Currently 0/5 Stars.

  Ceny Apple iPhone

  © iPhone.cz, 2008-2013
  Developed by New Web Art