Návrat s dovolené a nějaké ty novinky
10.03.2005   Autor: admin

Tak jsem se vrátil z dovolené, plný síly a nálady psát nové poznatky ze světa VoIP. Asi jste již zjistlili, skype zvežejnil novou verzi svého softwaru a tedy nejnovéjší verze již má označení 1.4.

0 komentářů shlédnuto 2352x
 • Currently 0/5 Stars.
Jak to vypadá s předvolbou 910 které je určené pro VoIP
21.09.2005   Autor: admin

Na mém nově oblíbeném serveru Mobilring vyšel dnes článek jak to vypadá s předvolbou 910, která by měla být určena pro internetovou telefonii.

0 komentářů shlédnuto 2366x
 • Currently 0/5 Stars.
Skype Groups - Nová služba pro skupiny
19.09.2005   Autor: admin

Skype uvedn novou službu Skype Groups, která slouží pro skupiny nebo spíše pro malé firmy, kteří využívají Skype pro telefonování do pevné sítě. Tato služba Vám jednoduše umožní přes jediný učet nabít jednotlivé učty které máte ve správě. Takže pokud jte majitel firmy, můžete jednoduše nabít firemní kreditní kartou, učty všem zaměstnancům a mít kontrolu nad platbami. Více informací naleznete na http://www.skype.com/…skypegroups/

0 komentářů shlédnuto 1369x
 • Currently 0/5 Stars.
Nový VoIP operátoři na české scéně Ha-loo a NetPhone
19.09.2005   Autor: admin

V minulých týdnech se na českém trhu objevili noví operátoři, kteří představili zajímavé novinky, které jistě obohatí český VoIP trh. Služba Ha-loo za kterou stojí známá společnost Ha-vel, která již delší dobu poskytuje VoIP služby pro firemní zákazníky. Služba Ha-loo je určena spíše pro pro koncové zákazníky, kteří potřebují pouze jednu telefoní linku.

0 komentářů shlédnuto 1761x
 • Currently 0/5 Stars.
IP Telephony Workshop - široká nabídka produktů pro IP telefonii
09.05.2005   Autor: admin

Do mailu mi dorazila tusková zpráva, která zve na workshop specializovaný na IP telefonii. Tento ročník je již druhý (tedy aspoň si to myslím) a obsazením firem se jedná o velmi zajímavou akci.

2 komentářů shlédnuto 2736x
 • Currently 0/5 Stars.
Microsoft koupil VoIP společnost - bude konkurovat SkypeOut?
09.01.2005   Autor: admin

Společnost Microsoft včera oznámila že koupila společnost Teleo, která bylá známá svojí službou „click-to-call“ umožňující jednoduše volat z vašeho PC do klasické telefoní sítě. Dalším řešením, kterým se tato společnost proslavila byla integrace této služby do programu MS Otlook a Internet Explorer.

0 komentářů shlédnuto 1069x
 • Currently 0/5 Stars.
Czech On Line představil velkoobchodní nabídku VoIP
29.08.2005   Autor: admin

Telkomunikační operátor Czech On Line (COL) začal jako první v české republice nabízet velkoobchodní nabídkou VoIP telefonování ostatním operátorům. Služba je určena menším firmám, kteří jsou například poskytovateli připojení k internetu, nebo provozovateli menších kabelových sítí. Tato služba umožní bez velkých investic nabízet volání přes internet pod svou značkou.

0 komentářů shlédnuto 1539x
 • Currently 0/5 Stars.
Wirphone - Daktela srovnání CZ VoIP bez čísla
26.08.2005   Autor: bus

Představuji Vám nového externího redaktora, který má nick BUS(bus21 (at) atlas.cz) a který se rozhodl rozvíjet weblog iPhone.cz. Zde je jeho první recenze ( převzato z www.telefonujeme.cz ). Tak přeji hodně štěstí a příjemné spolupráce.

0 komentářů shlédnuto 2054x
 • Currently 0/5 Stars.
Google Talk v Google Desktop 2
24.08.2005   Autor: admin

google logoJak jistě víte dnes byl představem nový IM program Google Talk a již včera se polemizovalo o propojení s novou verzí programu Google desktop 2. A to již se stalo. Takže pokud máte na svém počítači nainstalovanou tuto vezi programu pro vyhledávání na vašem PC, můžete si doinstalovat modul do slidebaru a používat Google Talk jednoduše v propojení s tímto programem.

0 komentářů shlédnuto 1695x
 • Currently 0/5 Stars.
Google Talk přichází nový IM s VoIP
24.08.2005   Autor: admin

obrazekVčera vyšlo moho zpráv že Google dnes vydá nový program umožnující zasílat krátké zprávy a telefonovat s učastníky internetu. A je to tu Google zveřejnil Google talk, jednoduchý program, který je uzce propojen s emailem Gmail a umožňuje s uživateli kteří mají tento učet telefonovat a psát krátké zprávy.

0 komentářů shlédnuto 1284x
 • Currently 0/5 Stars.

  Ceny Apple iPhone

  © iPhone.cz, 2008-2013
  Developed by New Web Art